Wyższe kwalifikacje – zwiększone szanse na sukces

abcMEDIC to propozycja profesjonalnych szkoleń medycznych w Warszawie z zakresu stomatologii oraz innych dziedzin medycyny, które ułatwią rozwój gabinetu dentystycznego. Dzięki wprowadzeniu dodatkowych specjalności, takich jak diagnostyka i leczenie chrapania bądź profilaktyka onkologiczna, mają Państwo szansę rozszerzyć działalność gabinetu lub kliniki, docierając tym samym do nowych grup pacjentów.

Naszą misją jest wspieranie specjalistów w zawodowym rozwoju – pomagamy podwyższać kwalifikacje, by mogli Państwo zaproponować pacjentom rzetelną, kompleksową usługę stomatologiczną, a przy tym zwiększyć własne szanse na osiągnięcie sukcesu. Oferujemy szkolenia zespołowe dla rozmaitych grup zawodowych w różnych dziedzinach stomatologii i medycyny. Dbamy o unikatowe tematy kursów oraz pełen profesjonalizm szkoleń prowadzonych przez wybitnych stomatologów, otolaryngologów, onkologów oraz lekarzy innych specjalizacji.

Jak działamy?

Kursy dla lekarzy, asystentek i higienistek oraz techników dentystycznych przygotowujemy w oparciu o specjalistyczną wiedzę medyczną z danej dziedziny. Stawiamy na profesjonalizm oraz pełną wygodę podczas uczestnictwa w szkoleniach. W zależności od Państwa potrzeb organizujemy kursy w wynajętych przez nas salach w centrach konferencyjnych bądź – na życzenie – w Państwa siedzibie. Szkolenia praktyczne organizowane są w gabinetach dentystycznych.

Oferujemy komfortowe warunki przeprowadzanych kursów. Sale szkoleniowe są klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny oraz posiadają dostęp do wi-fi. Podczas szkoleń zapewniamy przerwy kawowe lub przerwę na lunch. Czas trwania kursu uzależniony jest od jego tematyki – zazwyczaj są to 6-godzinne szkolenia, ale w naszej ofercie znajdą Państwo także kilkudniowe szkolenia teoretyczno-praktyczne.

W zakresie oferowanych przez nas kursów doszkalających współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Nasi wykładowcy to lekarze i lekarki z wieloletnim doświadczeniem, pracownicy największych ośrodków medycznych w Polsce.

Pomyśl o rozwoju. Poznaj naszą ofertę szkoleniową i zapisz siebie lub swoich pracowników na najbliższy kurs abcMEDIC w Warszawie.